Інтерфакс-Україна
11:24 13.07.2024

Окупанти обстріляли Миропілля, пошкоджено два комунальні заклади - ОК "Північ"

1 хв читати
Окупанти обстріляли Миропілля, пошкоджено два комунальні заклади - ОК "Північ"

Російські окупанти обстріляли місто Миропілля Сумського району та 11 сіл у Сумському, Шосткинському та Охтирському районах Сумської області протягом минулої доби, також під обстріл потрапили п'ять прикордонних сіл у Новгород-Сіверському та Корюківському районах Чернігівської області.

"Миропілля - два вибухи, ймовірно fpv-дрон. Унаслідок обстрілу пошкоджено дві будівлі комунальних закладів", - повідомляється на сторінці Оперативного командування "Північ" у фейсбуці в суботу.

У с. Прогрес Новгород-Сіверського району внаслідок обстрілу пошкоджено ЛЕП і місцеве кладовище. Про інші руйнування і жертви не повідомляється. "Інформація про руйнування, загиблих або поранених серед місцевого населення уточнюється", - йдеться у зведенні.

Під час обстрілів окупанти застосовували, крім fpv-дронів, також міномети калібру 82 і 120 мм, ствольну артилерію калібру 122 і 152 мм, авіацію для скидання боєприпасів. Низку сіл було обстріляно двічі, Попівку Охтирського району - тричі. Загалом за добу зафіксовано 22 обстріли (76 вибухів) із різних видів озброєння.

Напередодні повідомлялося про 39 обстрілів прикордоння в Чернігівській і Сумській областях за добу, в суботу вранці - про 33 обстріли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА