Інтерфакс-Україна
08:50 14.07.2024

Війська РФ за минулу добу скинули на територію України понад 120 КАБів

1 хв читати
Війська РФ за минулу добу скинули на територію України понад 120 КАБів

За уточненою інформацією, за вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів і населених пунктах два ракетні удари із застосуванням трьох ракет, а також 71 авіаудар із використанням 122 керованих авіабомб, ідеться у зведенні Генштабу Збройних сил України, опублікованому в неділю вранці у фейсбуці.

Також, за даними Генштабу, противник здійснив понад 4500 обстрілів, із них 140 - із реактивних систем залпового вогню.

Агресор завдавав авіаударів поблизу населених пунктів, зокрема, Липці, Вовчанськ, Борщове, Глибоке, Малі Проходи, Сеньківка, Куп’янськ-Вузловий, Стариця, Кучерівка та Подоли Харківської області; Мирноград, Олександропіль, Іванівка, Красногорівка, Торецьк, Одрадне, Верхньокам’янське, Нью-Йорк та Новий Комар Донецької області.

Водночас, повідомляє Генштаб, учора авіація та ракетні війська й артилерія Сил оборони завдали 12 ударів по районах зосередження особового складу та ОВТ противника.

Також українські воїни уразили чотири артилерійські системи, дві станції РЕБ/РЛС і один ЗРГК "Панцир-С1".

 

 

 

ОСТАННЄ

Україна розраховує на приєднання Мексики, Перу та Еквадору до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Сибіга подякував главі МЗС Британії за новий фінансовий пакет допомоги Україні

Британський принц Гаррі відвідав місце ворожого обстрілу - Ткаченко

Сейм Польщі ухвалив новий закон про допомогу українцям після вето Навроцького

Окупанти втратили 159 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА