Інтерфакс-Україна
11:59 14.07.2024

У Тернопільській області в ДТП потрапив автобус із понад 40 прочанами, відомо про двох постраждалих - поліція

1 хв читати
У Тернопільській області в ДТП потрапив автобус із понад 40 прочанами, відомо про двох постраждалих - поліція
Фото: https://tp.npu.gov.ua/news/na-ternopilshchyni-avtobus-z-palomnykamy-potrapyv-u-dtp-politseiski-vstanovliuiut-obstavyny-podii

У неділю вранці біля с. Раковець Тернопільської області в аварію потрапив автобус, у якому перебувала 41 особа, до лікарні доставили 2 пасажирів, повідомляє Головне управління Національної поліції в області.

"Повідомлення про ДТП надійшло на спецлінію 102 14 липня близько 8-ї години. Аварія сталася на автодорозі поблизу села Раковець Золотниківської громади Тернопільського району. За попередніми даними, водій автобуса не впорався з керуванням і з'їхав у кювет, унаслідок чого транспортний засіб перекинувся", - ідеться в повідомленні, опублікованому на сайті ГУ НП у Тернопільській області.

За даними поліції, в автобусі перебувала 41 людина. Вони їхали на Всеукраїнське паломництво в Зарваницю.

Наразі з травмами госпіталізували двох пасажирів. Кількість постраждалих встановлюється.

На місці події працюють необхідні служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

Слухання про викрадення Росією дітей відбулося в Конгресі США, головував сенатор Грем

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

Восьмеро людей дістали поранень в Херсонській області внаслідок російських обстрілів - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА