Інтерфакс-Україна
14:06 14.07.2024

Окупанти обстріляли Нікополь: постраждали 2 людини - голова ОВА

1 хв читати
Окупанти обстріляли Нікополь: постраждали 2 людини - голова ОВА
Фото: https://t.me/dnipropetrovskaODA/14528

Російські окупанти обстріляли з артилерії Нікополь Дніпропетровської області, унаслідок цього постраждали 69-річна жінка і 70-річний чоловік, постраждала перебуває у важкому стані, повідомляє голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Через артобстріл у Нікополі постраждали двоє людей. 69-річна жінка зазнала ураження струмом. Вона наступила на обірваний ворожими снарядами електропровід. Зараз у важкому стані. Лікарі роблять усе можливе, щоб урятувати. З осколковими пораненнями 70-річний чоловік. Він - середній", - написав Лисак у телеграм-каналі в неділю.

У місті також пошкоджено житлові будинки, паркани та лінії електропередачі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА