Інтерфакс-Україна
12:36 15.07.2024

Десяток температурних рекордів зафіксовано в Києві з початку липня

2 хв читати
Десяток температурних рекордів зафіксовано в Києві з початку липня

Синоптики зафіксували 10 температурних рекордів у Києві з початку липня, найрекорднішим було 14 липня - за мінімальною, максимальною і середньодобовою температурою, повідомляє Центральна геофізична обсерваторія (ЦГО) ім. Бориса Срезневського.

"12 липня в Києві було зафіксовано два температурні рекорди. Мінімальна температура повітря в столиці виявилася найвищою для цього дня, адже температура не опустилася нижче 22,8°С. Попереднє рекордне значення 2021 року перевищено на 0,8°С", - йдеться в повідомленні ЦГО на офіційному сайті в понеділок.

Повідомляється, що середньодобова температура повітря виявилася найвищою за час проведення спостережень для цього дня і становила 28,7°С, що перевищило попередній рекордний показник 1959 року на 1,4°С, а кліматичну норму - на 7,5°С.

13 липня в столиці також встановлено два температурні рекорди. Максимальна температура повітря сягнула 35,4°С, що на 1,3°С вище за попередній рекордний показник 1936 року. Середньодобова температура повітря виявилася найвищою для цього дня і становила 29,0°С, що перевищило попередній рекордний показник 1951 року на 0,7°С, а кліматичну норму - на 8,3°С.

14 липня метеорологи зафіксували три температурні рекорди. Мінімальна температура повітря в столиці цього дня не опустилася нижче 22,7°С. Попереднє рекордне значення 1951 року перевищено на 1,6°С. Максимальна температура повітря сягнула 35,9°С, що на 2,7°С вище попереднього рекордного показника 1951 року. Середньодобова температура повітря виявилася найвищою для цієї дати і становила 29,2°С, що перевищило попередній рекордний показник 1951 року на 1,8°С, а кліматичну норму - на 8,2°С.

"Загалом від початку місяця вже встановлено десять температурних рекордів", - зазначено в повідомленні ЦГО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: ключовим досягненням в безпеці цього року став проєкт "Офіцер-рятувальник громади"

На Дніпропетровщині оголошено обов’язкову евакуацію з ряду населених пунктів

Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу

НКРЕКП розгляне можливість компенсації водоканалам фінансових втрат від занижених тарифів на воду для населення з нетарифних джерел

Мін’юст забезпечив передачу у власність держави майна забороненої КПУ, зокрема центрального офісу

МЗС: РФ вигадала "атаку на резиденцію Путіна" для зриву мирних переговорів

Чоловік загинув через ворожу атаку на Запоріжжі – ОВА

"Укрзалізниця" у січні 2026р. не підвищуватиме вартість перевезень зерновозами

Туск після консультацій лідерів ЄС: Ключовим результатом є готовність США брати участь у гарантіях безпеки для України

ДБР: повідомлено про підозру командиру в/ч на Донеччині за привласнення понад 17 тонн пального

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА