Інтерфакс-Україна
15:00 15.07.2024

У листопаді в нас має бути повністю готовий план для другого Саміту миру - Зеленський

1 хв читати
У листопаді в нас має бути повністю готовий план для другого Саміту миру - Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua

Після підготовки планів за пунктами енергетичної, продовольчої безпеки, обміну полонених і повернення українських дітей, план реалізації всіх пунктів, необхідних для другого Саміту миру, буде готовий у листопаді, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Наприкінці липня - на початку серпня буде перша зустріч на рівні NSA (Агентство національної безпеки США- ІФ-У) міністрів, радників з безпеки, як ми й обіцяли, щодо підсумків нашого Саміту миру. Перша зустріч, найімовірніше, буде в Катарі. Це щодо енергетичної безпеки і там буде повністю підготовлено план щодо енергетичної безпеки", - сказав Зеленський на пресконференції в понеділок.

За словами президента, у серпні в Туреччині відбудеться зустріч, присвячена темі вільного мореплавства, де буде порушено питання щодо продовольчої безпеки та повністю готовий розроблений план.

Крім цього, у вересні в Канаді відбудеться зустріч щодо гуманітарного напряму обміну полонених і повернення українських дітей, а також буде розроблено план за цим пунктом.

"Після цих трьох пунктів, якщо вони спрацюють, буде готовий повністю план реалізації всіх пунктів, і я ставив завдання, щоб у листопаді в нас був повністю готовий план", - зазначив Зеленський.

Глава Української держави додав, що цей план буде готовий для другого Саміту миру. Зеленський вважає, що представники РФ мають бути присутніми на ньому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ніхто з вчителів не буде звільнений при збільшенні навантаження і переукладанні строкових договорів - Бабак

Сьомою загиблою внаслідок атаки РФ на Київ стала удова першого загиблого ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 році

Атаки на Дніпропетровську область забрали життя одного мирного мешканця, ще один постраждав – МВС

Трамп: 25 тис солдатів загинуло в російсько-українській війні за місяць, я сподіваюся скоро її зупинити

Окупанти 14 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранені 2 цивільних – обладміністрація

Окупанти 45 разів атакували дронами Чернігівську область, пошкоджені будинки та авто – обладміністрація

Померла одна з постраждалих внаслідок обстрілу Києва 14 листопада, кількість загиблих сягнула 7 – КМВА

ППО знешкодила вночі 2 з 3 ракет та 91 з 135 ворожих дронів, є влучання на 13 локаціях

Сили безпілотних систем уразили за добу 653 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 265 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА