Інтерфакс-Україна
15:09 15.07.2024

Зеленський про отримання дозволів на удари по РФ зброєю від партнерів: Є деякі позитивні сигнали

2 хв читати
Зеленський про отримання дозволів на удари по РФ зброєю від партнерів: Є деякі позитивні сигнали

Президент України Володимир Зеленський повідомив про позитивні сигнали від партнерів у напрямі отримання дозволу на нанесення ударів по території РФ зброєю, отриманою як військова допомога.

"Процес триває", - сказав Зеленський на пресконференції в понеділок у Києві, відповідаючи на запитання, що потрібно, щоб отримати дозвіл на удари по РФ від партнерів.

Щодо ударів зброєю від партнерів, то, за його словами, ця ініціатива "поки що сприймається складно, хоча деякі позитивні сигнали щодо використання далекобійних речей ми почали отримувати: деякі".

"Це потрібно також дотиснути, тому що це абсолютно справедливо. Є точка, з якої вилітає ракета або відповідна бомба, і ми розуміємо, звідки, і це несправедливо, що ми не можемо туди, звідки це вилетіло, відповісти. Це абсолютно справедлива відповідь, на яку ми маємо право", - наголосив Зеленський.

За його словами, раніше вони не схвалювали українські удари по РФ навіть зброєю українського виробництва. "Наразі це питання навіть не порушується - це вже непогано", - сказав президент.

Глава держави зазначив, що наразі "усі думають як зберегти енергетику". "Збереження нашої енергетики частково, скажу вам чесно, залежить і від того, що ми завдали потужних ударів по генеруючих енергетичних об'єктах РФ. І тепер ми можемо говорити з партнерами про те, що ми можемо вирішити питання енергетичної безпеки. Тому що це для всіх стало дуже важливим", - розповів Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна готова розглядати звернення Молдови щодо внеску у її безпеку - Сибіга

Федоров та міністерка збройних сил Франції обговорили посилення ППО та передачу Україні літаків Mirage 2000-5

Сибіга анонсував призначення спецпредставника для контактів з демократичними білоруськими силами

У Києві затримана шпигунка з Білорусі, яка працювала під прикриттям журналістської діяльності і намагалася інтегруватися до ГУР

Окупанти зайняли Оріхово-Василівку під Соледаром, просунулися на 10 кв. км за добу – DeepState

Зеленський обговорив зі Стармером енергетичну підтримку та продовження дипломатичної роботи

Прокуратура через суд вимагає скасувати результати торгів з продажу водопровідних мереж на Оболоні в Києві

Сибіга дав позитивну оцінку діяльності посла у Великій Британії Залужного

Сибіга заявив, що Зеленський готовий зустрітися з Путіним

Українська сторона опрацювала документ щодо повоєнної відбудови - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА