18:20 15.07.2024

Із Трампа зняли обвинувачення в незаконному зберіганні секретних документів

1 хв читати
Із Трампа зняли обвинувачення в незаконному зберіганні секретних документів

Федеральний суддя Ейлін Кеннон зняла обвинувачення з експрезидента США Дональда Трампа в кримінальній справі про незаконне зберігання секретних документів у його резиденції в Мар-а-Лаго після закінчення терміну президентства, повідомляють американські ЗМІ.

Суддя обґрунтувала рішення тим, що призначення спецпрокурора, який займався розслідуванням цієї справи, порушує конституцію, оскільки проводилося без участі Конгресу. "Складається враження, що виконавча влада все частіше призначає спецпрокурорів. Це робиться безсистемно, без суттєвого юридичного контролю", - заявила Кеннон.

Багато американських експертів вважали, що з чотирьох кримінальних справ, що розглядаються в судах США щодо Трампа, саме справа про зберігання секретних документів виглядала найбільш перспективною для сторони обвинувачення.

Американські ЗМІ нагадують, що Кеннон була призначена федеральним суддею під час президентства Трампа.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни обстріляли 11 громад Сумської області - ОВА

Кількість постраждалих у Харкові збільшилася до 3 - мер

Через удар ворожого БПЛА по Харкову у двох мирних мешканців гостра реакція на стрес - Терехов

Харків атакував ворожий "Шахед", інформація щодо постраждалих уточнюється - мер

Стармер: я готовий ввести британські війська в Україну, щоб забезпечити виконання мирних угод

У Харкові пролунав вибух, росіяни атакують місто "шахедами" – мер

На покровському напрямку за добу знешкоджено 172 окупанта та 29 од. техніки – Генштаб

Захисники і захисниці в рамках ПМГ зможуть безоплатно отримати послугу із забору та зберігання репродуктивних клітин

Створення єдиного органу держконтролю на фармринку має стати пріоритетною задачею – експерт

Ляшко: За маніпуляції з цінами на ліки АМКУ буде заводити справи, МОЗ переглядатиме ліцензії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА