Інтерфакс-Україна
11:51 16.07.2024

Двох прокурорів викрито на хабарі за закриття справи

1 хв читати
Двох прокурорів викрито на хабарі за закриття справи

Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро України викрили в понеділок двох прокурорів на одержанні неправомірної вигоди в розмірі $170 тис. за закриття кримінального провадження, одного з них затримали на робочому місці, повідомляють у телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України у вівторок.

"Подібні випадки лише підтверджують необхідність постійного розвитку системи запобігання корупційним проявам в органах правопорядку. Впевнений, що кожен такий випадок є уроком усім, хто ще не зрозумів: такі дії є неприпустимими та не залишаться без реагування. Це також сильний сигнал підтримки усім чесним працівникам - ми будемо спільно викривати та притягувати до відповідальності тих, хто паплюжить честь професії та підриває її репутацію", - сказав генеральній прокурор Андрій Костін.

Лише за 2024 рік зусиллями Офісу генерального прокурора та органів досудового розслідування за корупцію та інші зловживання притягнуто до кримінальної відповідальності шістьох прокурорів у різних регіонах України, йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок вибуху в Дарницькому районі Києва травмовано поліцейського - Нацполіція

Генштаб спростовує інформацію про повернення військових після СЗЧ виключно до штурмових частин

Мадяр: СБС вночі уразили 2 російські хімзаводи та низку об'єктів критичної, стратегічної та військової інфраструктури, зокрема, НПЗ

Понад 60% українців не готові поступатися ні територіями, ні прозахідним вектором розвитку під час переговорів з РФ – вересневе опитування

Рада зброярів представила концепцію Офісу підтримки експорту зброї та Export Map

Зеленський прийняв Вифлеємський вогонь миру від скаутських організацій України

352 квартири для ветеранів придбав Київ цього року – мер

Свириденко: Мобілізовані зможуть оформлювати іпотеку під 3% за програмою "єОселя"

В питанні збереження мозаїк перша ініціатива має йти від громад - Мінкультури

Україна протягом року має посилити НАБУ і САП та реформувати ДБР - заява віцепрем'єра Качки та єврокомісара Кос

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА