Інтерфакс-Україна
12:47 16.07.2024

ППО знищила два БПЛА Shahed, іще два - локально втрачено в повітряному просторі Білорусі - ПС ЗСУ

1 хв читати
ППО знищила два БПЛА Shahed, іще два - локально втрачено в повітряному просторі Білорусі - ПС ЗСУ

Увечері в понеділок і у вівторок українські сили знищили два ворожих ударних БПЛА типу Shahed, іще два - були локально втрачені в повітряному просторі Білорусі, повідомляють Повітряні сили Збройних сил України.

"Із вечора 15 липня та протягом доби 16 липня 2024 року протиповітряною обороною знищено два ударні БПЛА типу Shahed, ще два "шахеди" локаційно втрачено у повітряному просторі білорусі", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі.

ППО також збила на південному і східному напрямках вісім розвідувальних БПЛА: 4 – "Орлан-10", 2 - ZALA, 1 - Supercam й один - невстановленого типу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Синоптики попереджають про сильний вітер вдень у західних, Житомирській та Вінницькій областях

Справжня передноворічна погода прийшла в Україну - 30-31 грудня будуть зі снігом, легким морозом та ожеледицею

Американській стороні не подобається слово "репарація", вони говорять про компенсацію з боку РФ – Зеленський

Одна людина загинула, ще одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Оріхів

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго

Сімʼя загиблої у російському полоні журналістки Рощиної отримала кошти від держави

Нацполіція: новорічна ніч не є винятком, дотримуйтеся комендантської години і не ігноруйте сигналів тривоги

Питання ЗАЕС та територій залишаються неврегульованими у 20-пунктному мирному плані – Зеленський

Гарантії безпеки від країн Коаліції охочих мають бути підтримані парламентами цих країн – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА