Інтерфакс-Україна
13:35 16.07.2024

Шмигаль перебуває з робочим візитом у Празі

1 хв читати
Шмигаль перебуває з робочим візитом у Празі
Фото: https://t.me/Denys_Smyhal/8045

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та урядова делегація перебувають із робочим візитом у Празі (Чехія).

"Урядовою командою сьогодні працюємо в Празі. Проведемо спільні міжурядові консультації з чеськими колегами та зустрічі з керівництвом Чеської Республіки", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, предметом діалогу є постачання боєприпасів, інтеграція до Європейського Союзу та НАТО, спільні проєкти та виробництва, інфраструктура, енергетика.

"Очікуємо підписання низки двосторонніх документів. Продовжуємо поглиблювати наші тісні відносини заради сильної, мирної та безпечної Європи", - підсумував прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА