Інтерфакс-Україна
17:28 17.07.2024

На торецькому напрямку для активних дій окупанти мають намір посилити свої підрозділи ще двома бригадами - ОСУВ "Хортиця"

1 хв читати
На торецькому напрямку для активних дій окупанти мають намір посилити свої підрозділи ще двома бригадами - ОСУВ "Хортиця"

На торецькому напрямку тривають бої з противником, є інформація, що для проведення активних дій російські окупанти мають намір посилити свої підрозділи ще двома бригадами, заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" Назар Волошин.

"Є інформація, що для проведення активних дій окупанти мають намір посилити свої підрозділи ще двома бригадами. Є також інформація із перехоплених радіообмінів між окупантами, що у ДРГ противника присутні жінки", - сказав Волошин у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Він поінформував, що противник останнім часом проводить свої штурми, залучаючи піхоту кількістю від відділення до роти. Речник наголосив, що ворог намагається тиснути на торецькому напрямку, активні бойові дії тривають щодня.

"Бойові дії з противником відбуваються на підступах у районі околиць міста. Окупаційна армія намагається захопити місто, не зважаючи на втрати свого особового складу і техніки", - розповіли в ЗСУ.

Волошин зазначив, що 11 авіабомб ворог скинув за добу на напрямку.

"Сили оборони продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, виснажувати ворога, завдавати російським військам відчутних втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці, а також здійснюють заходи з посилення стійкості оборони", - наголосив речник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай не проводив ніяких торговельних переговорів зі США - МЗС КНР

"Френдлі Віндтехнолоджі" ініціює створення інноваційного освітнього закладу на Закарпатті

Швейцарія заявляє, що США мають намір провести особливі торговельні переговори з нею та ще 14 країнами

Щодо невідворотності майбутнього України в НАТО необхідно працювати з партнерами - нардеп

Сибіга вже вирушив до Італії, згодом буде більш повна інформація про склад делегації на прощання з Папою Римським

Україна працює над подальшими контактами зі США на різних рівнях - МЗС

Безробітна з Борисполя встановлювала відеокамери для коригування ворожих ударів по Київщині

В Україні на вихідних очікуються короткочасні дощі, місцями з грозою

В РФ підірвали заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу - соцмережі

В Харкові відкрився другий у місті магазин італійського бренду Terranova

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА