Інтерфакс-Україна
12:35 18.07.2024

Зеленський прибув до Великої Британії для участі в саміті Європейської політичної спільноти та укладення нових безпекових угод

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський прибув у четвер до Великої Британії для участі в саміті Європейської політичної спільноти та укладення з партнерами нових безпекових угод, повідомив він у своєму телеграм-каналі.

"Країни європейського простору вчетверте збираються на саміт Європейської політичної спільноти обговорити спільні теми та виклики. Я прибув до Великої Британії для участі в саміті, двосторонніх зустрічей із партнерами, підписання нових безпекових угод", - написав президент.

Програма його візиту також передбачає зустріч із Його Величністю Королем Чарльзом III, прем'єр-міністром Кіром Стармером, урядовцями, керівниками оборонних компаній Великої Британії.

Крім того, за словами Зеленського, буде укладено міжурядову угоду щодо підтримки українського ВПК та відбудеться розмова з колегами з Великої Британії щодо майбутнього оборонної співпраці та розширення можливостей захисту.

"З перших днів повномасштабного вторгнення Велика Британія була на крок попереду в рішучості щодо підтримки України. Саме така рішучість потрібна, щоб зупинити російський терор", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль на зустрічі із Домбровскісом наголосив на важливості ухвалення рішення щодо репараційного кредиту

ВАКС заочно взяв під варту Міндіча

Європа має чіткий курс: жодного нав'язаного Україні миру - Мерц

Через ворожі обстріли у Херсонській області зазнали поранень 13 цивільних - прокуратура

Битва за Покровськ та Мирноград триває, логістика забезпечується дронами – DeepState

ССО уразили пусковий район Shahed у Криму

Прем'єр Нідерландів у розмові із Зеленським: жодних рішень щодо України без українців, і жодних рішень щодо Європи без європейців

Третій армійський корпус спростував інформацію про нібито окупацію Ставків та Новоселівки під Лиманом

Число постраждалих в Дніпрі зросло до 43 осіб, 10 у важкому стані – обладміністрація

В ДПСУ не коментують інформацію про нібито заборону Єрмаку виїжджати з України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА