Інтерфакс-Україна
11:41 19.07.2024

Окупанти обстріляли машину швидкої допомоги під Херсоном, поранено водія та фельдшера

1 хв читати

Окупанти обстріляли карету швидкої допомоги з дрона, поранено водія і фельдшера, повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"У 32-річної фельдшерки вибухова та закрита черепно-мозкова травми, контузія. 63-річному водієві діагностували вибухову та закриту черепно-мозкову травми", - написав Мрочко в телеграм-каналі в п'ятницю.

За його словами, медики потрапили під обстріл у передмісті Херсона після 10:00. Постраждалих доправили до лікарні, їм надають допомогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України вітає звільнення 123 політв’язнів у Білорусі, серед них - п’ятеро українців

Зеленський подякував Макрону за підтримку України на тлі перемовин щодо завершення війни

У понеділок у більшості регіонів України очікуються погодинні відключення електроенергії - Укренерго

Сибіга – Орбану: Найцінніший заморожений актив Росії в Європі

Україна висловлює співчуття Австралії у зв’язку з терактом в Сіднеї - Свириденко

Зеленський: у Берліні розпочалась зустріч українських і американських переговорників

Зеленський готується до зустрічі з американською переговорною командою у Берліні

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА