Інтерфакс-Україна
17:12 19.07.2024

Зеленський подякував Польщі за позитивне рішення, яке прискорить передачу в Україну F-16

1 хв читати
Зеленський подякував Польщі за позитивне рішення, яке прискорить передачу в Україну F-16

Президент України Володимир Зеленський подякував прем'єр-міністру Польщі Дональду Туску за ефективне виконання спільних домовленостей щодо прискорення передачі в Україну західних винищувачів F-16.

Як повідомив у своїй соціальній мережі Х Зеленський, напередодні він провів зустріч із Туском на саміті Європейської політичної спільноти у Великій Британії, щоб обговорити посилення обороноздатності України.

"І сьогодні ми маємо позитивне рішення польського уряду в питанні, яке дасть змогу Україні якнайшвидше отримати винищувачі F-16. Дякую, дорогий Дональде, за ефективне виконання наших попередніх домовленостей. Вдячний Польщі за рішучу підтримку України", - написав президент.

Водночас глава держави не уточнив, про яке рішення польської сторони йдеться.

Як повідомлялося, під час саміту НАТО у Вашингтоні лідери США, Данії та Нідерландів заявили, що Україна отримає перші винищувачі вже цього літа. Зазначені країни очолюють коаліцію із забезпечення України західною авіацією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УКФ планує оголосити окремий конкурс для підтримки музичної індустрії в 2026 році

Енергетики повністю заживили споживачів Черкащини й частково зменшили обсяг відключень на Харківщині – Міненерго

Сенат США схвалив оборонний бюджет на $952 млрд, на допомогу Україні передбачено $500 млн – ЗМІ

СБУ затримала лікаря, клірика та ексохоронця соратника Медведчука за організацію схем для ухилянтів

Графіки погодинних відключень е/е можливі лише за командою "Укренерго", про що споживачам оперативно повідомлять, – "ДТЕК"

Тетяна Чорновол скористалася відстрочкою на рік, наданою їй ЦВК

Зеленський обговорив із президентом ЄЦБ використання заморожених активів РФ

Добровольці з Легіону "Свобода Росії" вперше застосували надводні безпілотники – ГУР

Атаки РФ у вересні пошкодили енергетичну інфраструктуру України щонайменше 31 раз, було вбито 214 цивільних - ООН

"ДТЕК" заживив насамперед критичну інфраструктуру в Києві, працює над подальшим підключенням споживачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА