Інтерфакс-Україна
00:21 20.07.2024

Справу про замах на Фаріон перекваліфіковано на «умисне вбивство» - поліція

1 хв читати
Справу про замах на Фаріон перекваліфіковано на «умисне вбивство» - поліція

У Національній поліції України повідомили, що після смерті Ірини Фаріон внаслідок вогнепального поранення, справу про напад на неї перекваліфіковано на «умисне вбивство».

«Злочин перекваліфіковано на ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років», - ідеться в повідомленні, опублікованому в Телеграм-каналі Нацполіції.

Правоохоронці вживають усіх необхідних заходів для встановлення особи та затримання зловмисника.

Як повідомлялося, філологиню, колишню народну депутатку України 6-го скликання від Всеукраїнського об'єднання «Свобода», Ірину Фаріон госпіталізували з пораненням голови, отриманим у п'ятницю ввечері внаслідок замаху у Львові на вул. Масарика, 3. Їй стріляли у скроню. Вона поступила близько 20:00 у відділення невідкладної медичної допомоги лікарні по вул. Топольна у вкрай важкому стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА