Інтерфакс-Україна
10:07 20.07.2024

Окупанти обстріляли залізницю на Харківщині, поранено чотирьох співробітників "Укрзалізниці"

1 хв читати

Російські війська минулої ночі завдали удару по залізниці в Харківській області, постраждали четверо людей, пошкоджено будівлі та рухомий склад, повідомляє "Укрзалізниця".

"Чергова ніч із ворожими атаками на залізницю Харківщини. 4 наших людей отримали поранення (на щастя, незначні), ушкоджені будівлі та рухомий склад",- йдеться у повідомленні "Укрзалізниці" у Телеграм у суботу вранці.

Повідомляється також, що через наслідки ударів, було пошкоджено контактну мережу на виїзді з самого Харкова та потяги сполученням Київ-Харків 63 та 719 очікували усунення наслідків. "Вночі рух поновили, поїзди прямують до столиці. 
Також затримується Інтерсіті до Краматорська",- зазначається в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Польщі ветував закон щодо соцвиплат та безкоштовного медобслуговування для непрацюючих громадян України - ЗМІ

Бензину немає і не буде – на День Незалежності України російським телеглядачам показали правду про "сво"

Івановська виступає за збільшення кількості представників мовного омбудсмена в регіонах

В Києві у 2025р пошкоджено 63 заклади освіти - КМДА

Прохолода збережеться в Україні найближчими днями, місцями пройдуть короткі дощі

Мовний омбудсмен не бачить підстав для надання угорській мові привілеїв серед інших мов нацспільнот або мов ЄС

Міністри оборони України та Румунії обговорили розвиток промислової кооперації у сфері оборони

КНР не планує направляти миротворців в Україну - МЗС

Мовний омбудсмен про російськомовні книги: Наш шлях – не через заборону, а через утвердження українського

Під Лиманом ускладнилась ситуація на фронті, 63 ОМБр ліквідувала 17 окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА