Інтерфакс-Україна
10:18 20.07.2024

На Донеччині за добу загинула одна людина, поранено шестеро – обладміністрація

1 хв читати
На Донеччині за добу загинула одна людина, поранено шестеро – обладміністрація
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

Російські війська за минулу добу вбили на Донеччині одного мирного жителя, поранили – шістьох, повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"За 19 липня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Торецьку. Ще 6 людей в області за добу дістали поранення",-написав він у телеграм-каналі в суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США після закінчення війни будуть йти на послідовне зняття санкцій з РФ – Зеленський

Україна пропонує, щоб ЗАЕС експлуатувалася спільним підприємством, до складу якого входять США і Україна – Зеленський

Україна оцінює втрати від агресії РФ у $800 млрд – Зеленський

Зеленський: дата вступу України в ЄС - розмова США і України без поки що європейського підтвердження

Зеленський: з проєкту мирної угоди викреслені компенсації США за гарантії безпеки України

Відкриття Epiland в "Епіцентрі" в Києві спричинило приріст продажів сусідніх відділів від 15% до 42%

Проєкт мирного плану передбачає угоду про вільну торгівлю з США, демілітаризацію Кінбурзької коси та вибори - Зеленський

Сфера дитячих розваг стає головним якорем торгової нерухомості – думка

Окупанти у вівторок атакували Чернігів і ще 26 населених пунктів області – обладміністрація

Ситуація в прикордонних районах Сумщини динамічна, можливість безпечного виїзду може ускладнюватися – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА