Інтерфакс-Україна
21:37 20.07.2024

У Херсоні чотири мешканки дістали поранення через обстріли

1 хв читати
У Херсоні чотири мешканки дістали поранення через обстріли
Фото: https://www.facebook.com/mrochko.roman/

У Херсоні чотири мешканки дістали поранення внаслідок ворожих обстрілів, повідомив про наслідки влучень начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

"Це жінки 49, 50, 56 і 74 років. Вони самостійно звернулися до медиків", - інформував він у телеграм-каналі в суботу ввечері.

Мрочко уточнив, що внаслідок скидання вибухівки з дрона близько 14:00 жінки 1949 і 1967 р.н. дістали мінно-вибухові травми та контузії.

"У старшої - осколкові поранення правого плеча. У 56-річної потерпілої осколкові поранення обличчя. Лікуються амбулаторно", - уточнив голова МВА.

Також згідно з наявною в нього інформацією, унаслідок артилерійського обстрілу о 14:20 двоє жінок дістали мінно-вибухові травми й осколкові поранення.

"У 49-річної постраждалої мінно-вибухова травма, осколкове поранення лівої гомілки. У жінки 1974 р.н. також мінно-вибухова травма, а також контузія та осколкове поранення обличчя. Далі травмовані проходитимуть лікування амбулаторно", - повідомив Мрочко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

Комітет етики НАЗЯВО виявив плагіат у дисертації ректора Таврійського національного університету Бортняка

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА