Інтерфакс-Україна
10:34 21.07.2024

У Донецькій області за добу поранено 7 осіб - ОВА

1 хв читати
У Донецькій області за добу поранено 7 осіб - ОВА
Фото: https://t.me/VadymFilashkin/3378

Росіяни 48 разів обстріляли населені пункти Донецької області за минулу добу, поранено 7 осіб, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у телеграм-каналі.

Так, за його інформацією, поранено людину в Селидовому, у Лимані, Ямполі, по двоє людей у Часовоярській громаді та Торецьку.

У Кураховому Покровського району обстріляно приватний сектор і територію агропідприємства, у Вовченці - промзону. У Селидовому поранено людину, пошкоджено підприємство та авто. У Покровській громаді пошкоджено 30 приватних будинків, 7 багатоповерхівок, 2 адмінбудівлі, 2 промислові будівлі, нежитлове приміщення та 17 автомобілів.

Краматорський район. У Лимані поранено людину, пошкоджено адмінбудівлю, 2 підприємства та інфраструктурний об'єкт; у Ямполі поранено людину, зруйновано 3 будинки, 2 господарські будівлі та гараж. В Іллінівській громаді пошкоджено 8 об'єктів: 4 в Олександро-Калиновому та 4 у Зорі. У Костянтинівці пошкоджено будинок.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді поранено 2 людини, пошкоджено 6 приватних будинків, 2 багатоповерхівки та нежитлову будівлю. У Торецьку поранено 2 людини, пошкоджено 11 будинків, адмінбудівлю та інфраструктурний об'єкт.

"Загалом за добу росіяни 48 разів обстріляли населені пункти Донбасу", - підсумував Філашкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Від російських обстрілів постраждали двоє дітей у Нікополі

Канцлер ФРН: Росія має припинити атаки і нарешті зробити мир можливим

Сибіга: Україна, як ніхто інший, зацікавлена у припиненні розпочатої Росією війни

Стубб: Коаліція охочих об'єднана і сповнена рішучості досягти тривалого і справедливого миру для України

Очільник КМВА пообіцяв скасувати розпорядження про підвищення тарифів на управління будинками

Спікер МЗС України назвав Лукашенка "тарганом" за образу на адресу Зеленського

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку російські загарбники здійснили 21 атаку, 20 вже відбито

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

Енергетики повертають світло в оселі на Дніпропетровщині і Одещині після атак

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА