Інтерфакс-Україна
06:54 22.07.2024

РФ частіше стала використовувати непідготовлених бійців у наступальних операціях - британська розвідка

1 хв читати

Росія все частіше використовує в наступальних операціях проти України непідготовлені військові формування, повідомляє пресслужба британської розвідки в соцмережі Х (колишній Tвіттер).

"Росія все частіше використовує проросійські нерегулярні сили в наступальних операціях", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вони непідготовлені, ненавчені і не мають артилерійської або авіаційної підтримки, що робить їх більш уразливими, ніж підрозділи регулярної армії.

Одним із прикладів є Добровольчий корпус, створений у 2023 році. Він складається з більш ніж 20 тисяч резервістів, найманців і колишніх засуджених.

У відомстві зазначили, що ці сили служать у нерегулярних підрозділах під єдиним командуванням і контролем. І ймовірно, зазнали більших втрат.

"Ці формування, ймовірно, зазнали пропорційно більших втрат протягом останніх дев'яти місяців порівняно з російськими регулярними частинами", - резюмували в британському Міноборони.

 

 

 

ОСТАННЄ

Ляєн: Україні потрібні гарантії безпеки, які перетворять її на сталевого дикобраза

Зеленський доручив МЗС з'ясувати всі факти щодо рішення Угорщини заборонити в'їзд військовому

Петиція до Кабміну про обмеження друку і розповсюдження російськомовної книги набрала 25 тис. голосів

Київський фунікулер тимчасово зупинено через поліцейські заходи

Київ закликав глав держав ШОС висловити свою позицію щодо удару РФ по Україні

Ердоган у розмові із Зеленським: Туреччина готова зробити все можливе для сприяння контактам на високому рівні заради миру

Афілійована з РПЦ УПЦ (МП) через 60 днів позбудеться прав на користування державним і комунальним майном - закон

Умєров прибув до Туреччини, зустрівся з міністром оборони та главою МЗС

Через ворожий удар на Дніпропетровщині загинула людина, ще 4 постраждали

"Укрзалізниця" збереже розклад руху поїздів попри ураження одного з поїздів Hyundai

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА