Інтерфакс-Україна
12:59 23.07.2024

На покровському напрямку українські військові збили російський літак Су-25

1 хв читати

На покровському напрямку (Донецька область) українські військові збили російський бойовий літак Су-25, який у парі з іншим Су-25, намагався обстрілювати позиції підрозділів Сил оборони, повідомили в оперативно-стратегічному угрупованні військ (ОСУВ) "Хортиця".

"Варто підкреслити, що воїни-зенітники з окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка знищили в цьому місяці вже другий штурмовик Су-25. Завдяки влучності та професіоналізму наших зенітників, сьогодні російська авіація зменшилась ще на один бойовий літак – на штурмовик Су-25. "Покровський трикутник" для російської авіації", - йдеться в повідомленні в офіційному телеграм-каналі ОСУВ "Хортиця".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Будемо робити все для захисту об’єктів, там де не може місцева влада

Через погодні умови відбиття атаки зменшилося на 20-30% - Зеленський

Україні потрібно захистити 203 ключові об’єкти – Зеленський

У Конотопі на Сумщині повне знеструмлення, вода – за графіком – мер

У Рівному частково зникло світло, не працюють світлофори, Рівнеобленерго повідомило про аварію

Трамп пригрозив підвищенням мит на товари з КНР, назвавши дії Пекіна ворожими

Свириденко внесла до Ради подання про призначення Бережної віцепремʼєр-міністеркою з гуманітарної політики

Перша леді США розповіла про плани повернення українських дітей з РФ ближчим часом

Україна та Нідерланди разом вироблятимуть дрони

В Коаліції охочих не вважають, що Путін може визначати, підрозділи яких країн будуть в майбутній миротворчій місії в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА