Інтерфакс-Україна
13:04 23.07.2024

Верховна Рада продовжила термін дії воєнного стану - нардеп

1 хв читати
Верховна Рада продовжила термін дії воєнного стану - нардеп

Верховна Рада затвердила указ президента Володимира Зеленського про продовження на 90 діб воєнного стану в Україні з 12 серпня, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Парламент підтримав продовження дії воєнного стану", - написав Железняк у телеграмі у вівторок.

За його словами, законопроєкт у цілому підтримали 339 народних депутатів на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок.

Законопроєкт №11433 уточнює, що дію воєнного стану буде продовжено на 90 діб із 5 години 30 хвилин 12 серпня 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін підтримав законопроєкт про захист військовослужбовців, які повідомляють про корупцію – Міноборони

Близько тисячі мирних мешканців залишаються у мікрорайоні Корабел у Херсоні після часткового руйнування мосту

Єврокомісар Кос вітає призначення нового очільника БЕБ

Орбан відзначає важливість не поступатися інтересами угорців при допомозі біженцям з України

Через війну загинули 214 митців і 108 медійників - Мінкультури

Чоловіки складають 80% вступників на аспірантуру і майже 52% вступників у магістратуру - Бабак

Фермери зможуть отримати компенсацію до 80% вартості племінних тварин і до 25% витрат на будівництво ферм - Свириденко

МЗС Китаю: Процес врегулювання "кризи" між Росією та Україною перебуває на вирішальному етапі

Кабмін збільшив щомісячні виплати для людей, які постраждали на виробництві - Свириденко

Новий голова БЕБ за півтора року має сформувати комісії з переатестації наявних та відбору нових співробітників - Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА