Інтерфакс-Україна
20:08 23.07.2024

Генштаб ЗСУ підтвердив нанесення удару по російському порту "Кавказ"

1 хв читати

452376012-835248255454921-5269731291636057790-n

Угруповання сил і засобів Військово-морських сил Збройних сил України у вівторок, 23 липня, разом із підрозділами інших складових Сил оборони, завдали істотних ушкоджень ворожому порому "Славянин" у порту "Кавказ" (Краснодарський край РФ).

"Окупанти використовували цей пором для перевезення залізничних вагонів, автотранспорту та контейнерів у військових цілях. "Славянин" - третій і останній залізничний пором, який РФ мали в зазначеному регіоні", - повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у фейсбуці.

 

 

 

ОСТАННЄ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА