Інтерфакс-Україна
20:55 23.07.2024

Зеленський про контакти ОП із радником Камали Гарріс: Важливо, щоб не знижувалася динаміка нашої спільної роботи

1 хв читати
Зеленський про контакти ОП із радником Камали Гарріс: Важливо, щоб не знижувалася динаміка нашої спільної роботи

Для України важливо, щоб динаміка роботи з партнерами, включно зі Сполученими Штатами Америки, у питаннях досягнення справедливого миру не знижувалася, заявив президент Володимир Зеленський.

"Сьогодні керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів розмову з Філом Гордоном - радником з питань національної безпеки віцепрезидентки США Камали Гарріс. Саме на рівні віцепрезидентки Америка брала участь у першому Саміті миру. І важливо, щоб не знижувалася динаміка нашої спільної роботи - заради справедливого миру", - сказав він у вечірньому відеозверненні.

За словами Зеленського, "всі наші партнери на всіх рівнях знають і знатимуть - які перспективи є, і що справедливий мир дійсно може повернутися (в Україну - ІФ-У) якнайшвидше".

Як повідомлялося, у ніч на суботу президент України провів телефонну розмову з кандидатом у президенти США Дональдом Трампом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту

Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК

УЧХ допомагав постраждалим від нічних повітряних атак РФ в Київській та Запорізькій областях

Посадовцям КМДА повідомлено про підозру в розтраті 4,5 млн грн на ремонті вул. Кирилівської

РФ отримає відповідь на удар по Запоріжжю – Зеленський

Україна презентувала в Брюсселі проєкт із концесії порту "Чорноморськ"

Молдова продовжила тимчасовий захист для українських біженців до березня 2027 року

Німеччина передасть Україні 33 мобільні теплоелектростанції - посол Томс

До МЗС викликали посла Угорщини, висловлено протест у зв’язку із нещодавніми заявами угорського керівництва

Окупанти намагаються інфільтруватися в міста в цивільному – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА