22:29 23.07.2024

Посол США відвідала енергетичний об'єкт у Полтавській області

1 хв читати
Посол США відвідала енергетичний об'єкт у Полтавській області

Посол США в Україні Бріджит Брінк повідомила, що вона спільно з керівником компанії «Укренерго» Володимиром Кудрицьким та головою Полтавської обласної військової адміністрації Філіпом Проніним, відвідала об'єкт енергетики, якому надає підтримку агентство USAID, про це Брінк написала в соцмережі X (раніше відомий як Twitter).

«Росія продовжує атакувати цивільну енергетичну інфраструктуру України. Разом із головою «Укренерго» Володимиром Кудрицьким і начальником Полтавської ОДА Пилипом Проніним я відвідала енергетичний об'єкт, який захищає Державна агенція відновлення та розбудови інфраструктури України за підтримки USAID, щоб допомогти забезпечити електроенергією, світлом і водою 600 000 чоловіків, жінок і дітей», - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося про візит посла США Бріджит Брінк у Полтавську область.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зусилля Росії де-факто анексувати Білорусь становлять стратегічні ризики для Сполучених Штатів, НАТО та України - ISW

Україна має на меті відкрити відкрити 5-6 переговорних кластерів з ЄС - Зеленський

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 340 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 118 ворожих атак - Генштаб

Загинула жінка і поранено чоловіка внаслідок ворожого обстрілу Нікополя - ОВА

Україні необхідно розвивати атомну енергетику – Зеленський

Зеленський упевнений, що в 2025 році Україна може здійснити прорив у зближенні з ЄС

Умєров і делегація Сейму Латвії обговорили перспективи створення СП з випуску БПЛА

День Управління держохорони відзначатимуть в Україні 15 січня - указ

Час прикордонного контролю поїздів на ст. Мостиська-ІІ скоротиться, що дасть змогу наростити пропускну спроможність кордону з Польщею

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА