Інтерфакс-Україна
19:00 24.07.2024

Росіяни обстрілювали Нікополь з артилерії, пошкоджено гімназію та сонячні панелі - Дніпропетровська ОВА

1 хв читати
Росіяни обстрілювали Нікополь з артилерії, пошкоджено гімназію та сонячні панелі - Дніпропетровська ОВА

Нікополь Дніпропетровської області, а також Марганецька, Покровська та Мирівська громади Нікопольського району протягом дня зазнавали обстрілів з артилерії та ударів дронів-камікадзе, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Пошкоджено гімназію, сільськогосподарське підприємство, соціальний заклад. Постраждали багатоквартирний і п'ять приватних будинків, мікроавтобус і легковик. Розбито 10 сонячних панелей. Люди не постраждали", - написав Лисак у телеграм-каналі.

За уточненою інформацією, через ранковий обстріл Нікополя пошкоджено дев'ять будинків, чотири господарські будівлі та два гаражі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА