Інтерфакс-Україна
08:04 25.07.2024

Окупанти обстріляли райцентр Нікополя

1 хв читати
Окупанти обстріляли райцентр Нікополя

Російські війська обстріляли райцентр Нікополя Дніпропетровської області, а ввечері в середу - Марганецьку громаду, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"Увечері агресор ударив по Нікопольщині. З десяток артилерійських снарядів влучили по Марганецькій громаді", - сказано в його телеграм-каналі.

За його словами, вранці в четвер ворог знову здійснив атаку, зокрема райцентру.

Лисак додав, що внаслідок обстрілів обійшлося без загиблих і постраждалих. Решта наслідків з'ясовуються.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

Ткаченко: В Києві встановили перше мобільне укриття

Нацполіція спільно з австрійськими правоохоронцями затримала причетних до вбивства українця у Відні

"Укренерго" у п’ятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Рада директорів AmCham поповнилася представниками Shield AI та Procter & Gamble, головою переобрано Кошарну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА