Інтерфакс-Україна
09:07 25.07.2024

Під атакою ворожих БПЛА перебувала Житомирщина, пошкоджені 10 будинків та об'єкт інфраструктури - ОВА

1 хв читати
Під атакою ворожих БПЛА перебувала Житомирщина, пошкоджені 10 будинків та об'єкт інфраструктури - ОВА

Ворожі безпілотники в ніч проти четверга здійснили масовану атаку дронами-камікадзе по Житомирській області, внаслідок чого у результаті падіння уламків пошкоджені приблизно 10 приватних будинків та об'єкт інфраструктури, повідомив голова ОВА Віталій Бунечко.

"Сьогодні вночі ворог завдав масованої атаки дронами-камікадзе на Житомирщину. Сили протиповітряної оборони вели інтенсивну "антишахедну" роботу та уразили більшість з близько 10 повітряних цілей", - ідеться в його телеграм-каналі.

За його словами, внаслідок падіння уламків і ударною хвилею від влучання пошкоджені майже 10 приватних будинків та інфраструктурний об'єкт.

Жертв і постраждалих немає. Триває ліквідація наслідків, додав Бунечко, наголосивши, що громадянам, чиї будівлі зазнали пошкоджень, буде надано необхідну для відновлення допомогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

НБК "Укриття" внаслідок удару дрона в лютому налічує приблизно 330 отворів по 30-50 см – глава МАГАТЕ

Єрмак: Для нас важливо, щоб припинення вогню було повне, безумовне, і саме в цьому полягає українська позиція

МАГАТЕ вчергове має проблеми з заміною своєї команди на ЗАЕС, яка перебуває там понад два місяці – Гроссі

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

Макрон після розмов з Трампом очікує на 30-денне припинення вогню від РФ та попереджає інакше про рішучу відповідь

Внаслідок авіаудару на Сумщині загинула людина, ще одна зазнала поранень – ОВА

Зеленський ввів в дію санкції проти 58 росіян і 74 юросіб, серед них є компанії з Ірану, Узбекистану та Китаю (Гонконг)

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА