Інтерфакс-Україна
08:55 26.07.2024

У Херсонській області через обстріли за добу одна людина загинула, ще сімох поранено

1 хв читати
У Херсонській області через обстріли за добу одна людина загинула, ще сімох поранено

За минулу добу в Херсонській області окупанти обстріляли 14 населених пунктів і м. Херсон, унаслідок чого загинув один мешканець, ще семеро дістали поранення, повідомив про наслідки ударів голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у п'ятницю вранці.

"Минулої доби під ворожим вогнем та авіаударами опинилися Антонівка, Садове, Білозерка, Дніпровське, Придніпровське, Понятівка, Берислав, Любимівка, Михайлівка, Дудчани, Новоолександрівка, Тягинка, Бургунка, Брускинське та місто Херсон", - написав він у телеграм-каналі.

"Через російську агресію 1 людина загинула, ще 7 - дістали поранення", - наголосив Прокудін.

За даними ОВА, російські військові поцілили в медичний заклад та адмінбудівлю; житлові квартали населених пунктів області, зокрема 8 багатоповерхівок та 24 приватні будинки, також пошкоджено приватні автомобілі.

Крім того, повідомив Прокудін, ворог атакував область "шахедами". За результатами бойової роботи підрозділів протиповітряної оборони знищено 10 ворожих ударних БПЛА.

Унаслідок падіння уламків в обласному центрі спалахнули пожежі, які рятувальники оперативно ліквідували.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА