Інтерфакс-Україна
11:55 26.07.2024

Підозрюваного у вбивстві Фаріон перевіряють на причетність до неонацистського руху - заступник глави СБУ

1 хв читати
Підозрюваного у вбивстві Фаріон перевіряють на причетність до неонацистського руху - заступник глави СБУ

Слідство перевіряє підозрюваного в убивстві народної депутатки України 6-го скликання від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ексвикладачки університету Львівська політехніка Ірини Фаріон на причетність до неонацистського руху, центр якого розміщується в РФ, повідомив перший заступник голови Служби безпеки України Сергій Андрущенко.

"Ми перевіряємо його причетність до неонацистського руху, центр якого розташований у країні-агресорі, його зв'язки на території України та мотиви вчинення цього злочину", - сказав він на брифінгу у Львові в п'ятницю.

"Це або релігійна неприязнь, або національна", - уточнив Андрущенко можливі мотиви.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА