Інтерфакс-Україна
12:52 26.07.2024

Шмигаль: Попри війну, руйнування спортивної інфраструктури, українські атлети демонструють світу волю до перемоги

2 хв читати
Шмигаль: Попри війну, руйнування спортивної інфраструктури, українські атлети демонструють світу волю до перемоги

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль побажав українським спортсменам сили, витривалості та перемоги на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі (Франція).

"Сьогодні у Парижі офіційно стартують XXXIII літні Олімпійські ігри. Україну представляють 147 атлетів у 27 видах спорту. Попри війну, попри невпинні російські обстріли, руйнування спортивної інфраструктури, українські атлети демонструють світові волю до перемоги", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Прем'єр наголосив, що українці вже довели свою незламність, сміливість і завзятість, а тепер черга спортсменів показати світові українську міць. "The will to win. Вболіваємо за українську збірну!" - підсумував Шмигаль.

Як повідомлялося, Літні Олімпійські ігри в Парижі відбудуться з 26 липня до 11 серпня. Українські спортсмени отримали 124 ліцензії на участь в Олімпіаді-2024.

Збірна України зі 140 спортсменів буде представлена в 26 із 32 дисциплін: бадмінтон, бокс, вільна та греко-римська боротьба, брейкінг, важка атлетика, велосипедний спорт (маунтенбайк і шосе), веслувальний слалом, академічне веслування та веслування на байдарках і каное, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, артистичне плавання, плавання, скелелазіння, стрибки у воду, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба, сучасне п'ятиборство, теніс, настільний теніс, фехтування і футбол.

На минулій Літній Олімпіаді в Токіо-2020 (яка відбулася у 2021 році через пандемію коронавірусу) Україна посіла 44-те місце в медальному заліку і стала 16-ю країною в рейтингу за загальною кількістю завойованих медалей (1 золота, 6 срібних і 12 бронзових). На Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро 2016 року українські спортсмени завоювали 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Точицький виступив на відкритті виставки про Мазепу у Лаврі попри заяви Мінкультури про порушення в її організації

Суддя на мотоциклі в м. Дніпро на смерть збив пішохода - ДБР

Мерц закликав Китай підтримати західний план мирного врегулювання в Україні

Головна причина звільнення Остапенка - слабка позиція по повʼязаних з РФ релігійних організаціях, все інше технічне - Точицький

Точицький про заяви щодо тиску на "Софію Київську": я цього тиску не відчуваю

Основними сферами інтересу румунських компаній в Україні є будівельна галузь, ІТ-сектор та архітектура - CCBRU

Мін’юст скасував продаж нерухомого майна промгрупи "Юнігран" через санкції – юрфірма

ССО ЗСУ уразили важливий об’єкт російського ВПК – Генштаб ЗСУ

У МЗС України відповіли на слова радника Путіна про нібито все ще існування СРСР: Досить радянсько-ностальгічної нісенітиці

Президент України присвоїв звання Героя України Євгену Шаблу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА