Інтерфакс-Україна
09:52 27.07.2024

Сили оборони України збили ракету Х-59/69, "Форпост" та 11 БПЛА різних типів – командувач ПС ЗСУ

1 хв читати
Сили оборони України збили ракету Х-59/69, "Форпост" та 11 БПЛА різних типів – командувач ПС ЗСУ

У ніч на суботу, 27 липня 2024 року, росіяни атакували керованою авіаційною ракетою Х-59/Х-69 з повітряного простору ТОТ Запорізької області та чотирма ударними БпЛА "Shahed" з Приморсько-Ахтарська (РФ), повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

"Усі цілі було збито силами та засобами Сил оборони України у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській та Київській областях",- написав Олещук у телеграм-каналі.

Крім того, він зазначив, що  за минулу та за поточну добу протиповітряною обороною знищено ще вісім повітряних цілей на південному та північно-східному напрямках: 4 розвідувальні БпЛА "Supercam", 1 ударно-розвідувальний БпЛА "Форпост", 1 БпЛА (тип встановлюється), боєприпаси «Ланцет».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

На фронті більше 130 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США

Глави МЗС України та Бельгії обговорили військову допомогу Україні, зокрема заплановану передачу F-16

Трамп: Європа має бути дуже обережною, оскільки рухається в поганому напрямку

Сибіга заявив про важливість європейської й трансатлантичної єдності заради тривалого миру

Сили оборони перейшли на більш вигідні рубежі під Мирноградом

Трамп: європейці "безсилі" й можуть лише злитися через їх усунення від угоди щодо України

Переважна частина Сум знеструмлена після масованої ворожої атаки

Зеленський прибув у Брюссель на зустріч з генсеком НАТО та президентами Євроради та Єврокомісії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА