Інтерфакс-Україна
21:37 28.07.2024

Главі МВС Франції надіслали лист із порошком, попередньо, у ньому виявили збудників чуми

1 хв читати
Главі МВС Франції надіслали лист із порошком, попередньо, у ньому виявили збудників чуми

Міністру внутрішніх справ Франції Жеральду Дарманену невідомі надіслали лист із чорним порошком, який, за попередніми даними, містить збудників чуми, повідомляє Le Parisien.

Зазначається, що лист, про який ідеться, мав образливий характер і був перехоплений у суботу в сортувальному центрі пошти в Кот-д'Ор. Виявлений усередині листа порошок перевірив підрозділ поліції з ядерних, радіологічних, біологічних, хімічних і вибухових речовин (NRBC-E): тести виявили невелику позитивну реакцію на чуму.

Порошок відправили до Інституту Пастера, який має провести додаткові аналізи, щоб підтвердити чи спростувати ці результати, пише Le Parisien. Остаточний висновок очікується в понеділок, 29 липня.

Розслідування порушено за фактом публічної образи. Автора цього послання на цьому етапі не встановлено.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про готовність приїхати до України та виступити у парламенті

РФ НЕ ПОГОДИЛАСЯ НА ЗУПИНКУ ВОГНЮ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ РЕФЕРЕНДУМУ - ТРАМП

Трамп анонсував продовження розмови із Зеленським у понеділок

Зеленський: Умєров, Кислиця та Гнатов продовжать роботу у переговорній групі

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: УМЄРОВ, КИСЛИЦЯ ТА ГНАТОВ ПРОДОВЖАТЬ РОБОТУ У ПЕРЕГОВОРНІЙ ГРУПІ

Команди України та США зустрінуться у найближчі тижні, щоб фіналізувати обговорені питання з Трампом – Зеленський

Зеленський: гарантії безпеки від США для України погоджені на 100%

ТРАМП: ПИТАННЯ ЗОНИ ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ ТА КОНТРОЛЮ ТА ДОНБАСІ ЩЕ НЕ ВИРІШЕНЕ, АЛЕ ПРОГРЕС У НЬОМУ Є

КОМАНДИ УКРАЇНИ ТА США ЗУСТРІНУТЬСЯ У НАЙБЛИЖЧІ ТИЖНІ, ЩОБ ФІНАЛІЗУВАТИ ОБГОВОРЕНІ ПИТАННЯ З ТРАМПОМ - ЗЕЛЕНСЬКИЙ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ ВІД США ДЛЯ УКРАЇНИ ПОГОДЖЕНІ НА 100%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА