Інтерфакс-Україна
08:04 29.07.2024

Уночі ППО збила ракету Х-59/Х-69 і дев'ять "шахедів"

1 хв читати
Уночі ППО збила ракету Х-59/Х-69 і дев'ять "шахедів"

Сили протиповітряної оборони знищили ракету Х-59/Х-69, а також 9 із 10 російських БПЛА, які атакували вночі Україну, повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

"У ніч на 29 липня 2024 року ворог атакував керованою авіаційною ракетою Х-59/Х-69 з повітряного простору окупованої Донеччини та 10-ма ударними БПЛА типу "Shahed" з мису Чауда - Крим", - ідеться в повідомленні.

Наголошується, що в результаті протиповітряного бою збито керовану авіаційну ракету Х-59/Х-69 і дев'ять БПЛА "Shahed-131/136". Повітряні цілі знищено в Дніпропетровській, Херсонській та Кіровоградській областях.

До відбиття повітряного нападу залучалися зенітні ракетні підрозділи та РЕБ Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

 

 

 

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: Ми будемо підтримувати зміцнення України та її ЗС відповідно до нашої "стратегії дикобраза"

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА