Інтерфакс-Україна
17:45 29.07.2024

Обмеження енергопостачання у вівторок будуть відсутні - ДТЕК та обленерго

1 хв читати
Обмеження енергопостачання у вівторок будуть відсутні - ДТЕК та обленерго

У вівторок, 30 липня, графіки погодинних відключень електроенергії не застосовуватимуть, повідомили енергохолдинг ДТЕК і "Миколаївобленерго" у своїх соцмережах у понеділок.

Згідно з інформацією ДТЕК, це актуально для Києва, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Донецької областей, де працюють оператори системи розподілу ДТЕК.

Аналогічну інформацію на цей час розмістило також "Миколаївобленерго".

"30 липня відключень за ГПВ не буде! Так анонсує НЕК "Укренерго". Не хочемо позбавляти себе і вас гарних новин, але пам'ятаймо, що ситуація може змінитися - не розслабляємося", - зазначено в повідомленні оператора.

Як повідомлялося, у понеділок графіки відключень заплановані лише на дві вечірні години: з 20:00 до 22:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громади Київщини отримали ще 12 шкільних автобусів – ОВА

Мінкультури готує законопроєкт і завершує роботу над проєктом постанови щодо порядку евакуації музейних цінностей - Вербицький

У Чорноморську після ракетної атаки спалахнуло судно, попередньо є постраждалі – ЗМІ

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

"Каметсталь" до кінця року встановить 14 укриттів для працівників на робочих місцях, енергопідрозділам в першу чергу

Бідний: Удар по спортшколі у Шостці – свідомий терористичний удар по об’єкту, де перебували діти

Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"

Рада ЄС з закордонних справ знову обговорить питання посилення України

Туреччина готова приймати переговори між Україною та РФ в усіх форматах – Ердоган

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА