Інтерфакс-Україна
14:36 30.07.2024

Японія пропонує українським студентам здобувати освіту в Японії у сфері японської мови, культури, науки та технологій

1 хв читати
Японія пропонує українським студентам здобувати освіту в Японії у сфері японської мови, культури, науки та технологій

Міністр освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії Масахіто Моріяма запропонував студентам з України здобувати освіту в Японії у сфері японської мови, культури, науки і технологій.

"Японська сторона оголосила про намір перекласти українською мовою та передати 25 000 книжок для дітей закладів дошкільної освіти та початкових класів. Також японський міністр (Масахіто Моріяма - ІФ-У) детально розповів про можливості навчання та стажування для українських студентів і вчених у Японії та запропонував студентам з України здобувати освіту в Японії у сфері японської мови й культури, науки і технологій", - ідеться в повідомленні Міносвіти за результатами засідання українсько-японської спільної комісії з питань співробітництва в сфері освіти, науки і технологій.

Також під час засідання сторони обговорили шляхи сприяння академічним обмінам між Україною та Японією, спільні наукові проєкти та дослідження, а також співпрацю у сфері професійно-технічної освіти.

Крім того, йшлося про можливість передачі Україні комп'ютерних пристроїв для дистанційної освіти, налагодження контактів з японським бізнесом для забезпечення закладів освіти сучасною технікою та створення спільних тренінгових центрів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп відкрив у Шотландії поле для гольфу

PinchukArtCentre презентує нову роботу Лесі Хоменко на центральному залізничному вокзалі Києва

ГУР спростовує дезінформацію про начебто таємну зустріч в Альпах делегацій України, США та Великої Британії

Зеленський обговорив з прем’єром Канади антикорупційні закони та санкції проти РФ

САП: набрали сили судові рішення щодо 338 корупціонерів, серед яких - вищі посадові особи держави

Зеленський підписав указ, який вносить зміни до Положення про проходження військової служби у ЗСУ

Білорусь пришвидшує запуск військових виробництв для російського ВПК – СЗР України

Міносвіти рекомендує вступникам не відкладати подання заяв до вишів на останній момент

Одним із КРІ в сфері культури має бути кількість годин виробленого українського контенту - Свириденко

Сибіга вдячний Польщі за налаштованість на тісну співпрацю заради спільного майбутнього в ЄС і НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА