Інтерфакс-Україна
18:16 30.07.2024

Держприкордонслужба України отримала від Кличка першу партію зі 100 картографічних дронів Quantum Systems типу Trinity

1 хв читати
Держприкордонслужба України отримала від Кличка першу партію зі 100 картографічних дронів Quantum Systems типу Trinity
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/3334

Мер Києва Віталій Кличко спільно з німецьким виробником БПЛА Quantum-Systems SSTLC передали Державній прикордонній службі України першу партію з 28 картографічних дронів Quantum Systems типу Trinity.

"Сьогодні передав Державній прикордонній службі України першу партію - 28 картографічних дронів Quantum Systems типу Trinity, оснащених навантаженням Sony RX1 - RGB-камерою", - написав Кличко в телеграм-каналі у вівторок.

За його словами, про передачу 100 таких сучасних дронів домовилися з генеральним директором компанії Quantum Systems торік під час Саміту Stern Steward у Німеччині.

"У березні Quantum Systems підписала офіційну угоду з німецьким благодійним фондом #WeAreAllUkrainians gemeinnützige GmbH, через який дрони передають Києву", - уточнив Кличко.

Він повідомив, що Quantum Systems планує доставляти по 10 дронів Trinity що два тижні, поки не передасть усі 100 запланованих дронів.

"Прикордонники використовуватимуть обладнання для організації контролю кордонів України та реакції на різні виклики. А також для обстеження й картографування інфраструктури. Інструктори SSTLC навчать персонал прикордонної служби після доставки першої партії та будуть відповідальні за всі заходи з підтримки, навчання та логістики", - написав Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський ввів укази проти 305 підприємств з усього світу, зокрема, дотичних до захоплення ЗАЕС та тіньового флоту – укази

Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на повазі до територіальної цілісності, РФ не повинна бути винагороджена – Сибіга

Окупанти 37 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 4 мирних жителів – обладміністрація

В Херсоні 16 постраждалих внаслідок атаки російського дрона по маршрутці - обладміністрація

Російський дрон атакував маршрутку під Херсоном, 2 загиблих – прокуратура

ППО збила вночі ракету та лише 16 з 47 ворожих дронів, окупанти цілились переважно по прифронтових громадах – Повітряні сили

Губернатор Аляски: ми готові прийняти історичну зустріч Трампа і Путіна

Дрони атакували Харківську область вночі, постраждали 6 осіб, з них одна дитина — ДСНС

Україна готова до реальних рішень заради тривалого миру - Зеленський

Зеленський: Українське територіальне питання в Конституції. Відступати ніхто не буде. Дарувати свою землю окупанту українці не будуть

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА