Інтерфакс-Україна
17:52 31.07.2024

Затримано 17-річних хлопця та дівчину за підпал автомобілів військового та волонтера на Дніпропетровщині

1 хв читати

Поліція затримала двох неповнолітніх жителів м. Кам'янське Дніпропетровської області за підпал автомобілів військового і волонтера, повідомила Національна поліція.

"Слідством встановлено, що на рахунку підозрюваних – підпал двох автомобілів, які належать діючому військовослужбовцю та волонтеру. Злочини сталися 26 червня та 4 липня у м. Кам’янське. В результаті злочинних дій підозрюваних вогнем була пошкоджена передня частина автомобілів - моторний відсік, капот та фари", - йдеться в повідомленні Національної поліції в телеграм-каналі в середу.

Повідомляється, що правоохоронці провели комплекс слідчих та оперативних заходів і встановили осіб, причетних до підпалів. Ними виявилися 17-річні хлопець і дівчина, жителі м. Кам'янське. Напередодні скоєння злочинів вони купували в магазинах легкозаймисту речовину, а вночі - підпалювали автомобілі.

У повідомленні наголошується, що наразі поліцейські встановлюють замовників злочину і перевіряють версію вчинення підпалів на замовлення спецслужб РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА