Інтерфакс-Україна
02:16 01.08.2024

На Ізраїль чекають "важкі дні", але він готовий до будь-якого сценарію - Нетаньягу

1 хв читати
На Ізраїль чекають "важкі дні", але він готовий до будь-якого сценарію - Нетаньягу

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу виступив із відеозверненням після загибелі політичного лідера ХАМАС Ісмаїла Ганії і високопоставленого командира "Хезболли" Фуада Шукра, підкресливши, що Ізраїль завдав "нищівних ударів" своїм ворогам, повідомив телеканал CNN.

"Три тижні тому ми атакували військового голову ХАМАС Мохаммада Дейфа. Два тижні тому ми атакували хуситів, це була одна з найдальших атак, які коли-небудь здійснювали ВПС. Учора ми атакували військового главу Хезболли Фуада Шукра", - сказав прем'єр-міністр.

Нетаньягу також заявив, що на Ізраїль чекають "важкі дні".

"Це складні дні. З Бейрута йдуть погрози. Ми готові до будь-якого сценарію. Ми готові", - сказав він.

Глава уряду висловив рішучість продовжувати боротьбу доти, доки не буде досягнуто мети війни.

Як повідомлялося, Армія оборони Ізраїлю підтвердила, що високопоставленого командира руху "Хезболла" Фуада Шукра було вбито внаслідок ізраїльського авіаудару в столиці Лівану Бейруті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін направить подання на звільнення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая у справі з викриттям масштабної корупції — Свириденко

Росіяни вдарили по Херсону керованими авіабомбами, пошкоджено автомобільний міст і житлові будинки

Нікопольщина зазнала обстрілів з артилерії та FPV-дронів, пошкоджено промисловий об’єкт і житлові будинки

Слуга Народу" розглядає питання виключення Кузнєцова з партії — заява

НАБУ/САП: Організована злочинна група за участю нардепа діяла у 2024-2025 рр., чотирьох осіб затримано

НАБУ і САП доповіли Зеленському про викриття масштабної корупції при закупівлі дронів і РЕБ за участю нардепа

Удар російського БпЛА забрав життя дитини на Сумщині

НАБУ і САП про викриття нардепа й чиновників на хабарі: відкати сягали 30%

Командувач Нацгвардії вже відсторонив фігурантів гучної справи

Розвідка Британії: Росія намагається оточити Покровськ, мета - перерізати логістику ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА