Інтерфакс-Україна
09:28 01.08.2024

ППО збила сім БПЛА в Київській, Полтавській, Херсонській та Дніпропетровській областях

1 хв читати
ППО збила сім БПЛА в Київській, Полтавській, Херсонській та Дніпропетровській областях

Сили оборони України збили сім виявлених у ніч проти четверга ударних БПЛА типу Shahed, повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук.

"Радіотехнічними військами виявлено та здійснено супровід 7-ми "шахедів". Усі збито протиповітряною обороною на Київщині, Полтавщині, Херсонщині та Дніпропетровщині", - написав він у телеграм-каналі.

Як зазначається, у ніч на 1 серпня 2024 р. противник ударив балістичними ракетами "Іскандер-М" із Воронезької обл. (РФ) та Криму, а також ударними БПЛА типу Shahed із напрямків мис Чауда - Крим, Курськ (РФ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін просить звільнити по 2 члени наглядових рад ОГТСУ, ЕКУ та "Оператора ринку", 3 – "Центренерго" та 5 – УРМ

Кількість загиблих у Куп'янську-Вузловому зросла до двох - Нацполіція

Пасажиропотоки через кордон на в’їзд та виїзд цього тижня рівні – дані Держприкордонслужби

Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА