Інтерфакс-Україна
10:08 01.08.2024

Подоляк про F-16: Раджу чекати офіційних підтверджень

1 хв читати
Подоляк про F-16: Раджу чекати офіційних підтверджень

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк інформацію про отримання Україною першої партії винищувачів F-16 від західних союзників назвав інформаційною спекуляцією і закликав посилатися на офіційні джерела.

"Я бачу, що це відображається як інформаційні спекуляції. Хотілося б, щоб цих спекуляцій було менше. Усе-таки, треба завжди звертати увагу на офіційні коментарі... Я раджу чекати офіційних підтверджень з одного боку або з іншого", - зазначив Подоляк в ефірі загальнонаціонального телемарафону в четвер.

Він зазначив, що в матеріалах західних ЗМІ не було жодного посилання на офіційне джерело, і сказав, що таку інформацію може озвучити лише президент України та головнокомандувач Збройних сил.

Радник керівника Офісу президента наголосив, що українська сторона не буде говорити ні "так", ні "ні" щодо цієї інформації, оскільки авіаційна компонента є "фактором суттєвого виживання". За його словами, під час війни недоречно озвучувати таку інформацію, оскільки це негативно може відобразитися і на полі бою, і в суспільстві на сприйнятті проблем, із якими стикається армія у протистоянні з ворогом.

ОСТАННЄ

Азербайджан почав розслідування вбивства своїх громадян російськими силовиками

Начальник Київської МВА ініціював облаштування модульних укриттів у місті

У червні Харків пережив найбільшу кількість повітряних атак з початку повномасштабного вторгнення –мер

Зеленський підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Для українців стали доступні послуги цифрового нотаріату в 40 посольствах і консульствах України – Сибіга

Закон №4487-ІХ про скасування декретів 90-х про створення держоб'єднань у ПЕК підвищить прозорість управління у галузі – Рада

Уряд Швеції вивільняє майже 1,7 млрд крон для збільшення допомоги Україні та гуманітарних зусиль

Розвідка встановила причетних до ракетного удару по Сумах 3 червня

СБУ повідомила про заочну підозру російському комбригу та ще 8-окупантам, які катували цивільних в Бучанському районі

Росіяни вдарили "Іскандерами" по Гуляйполю, є загиблі та постраждалі – Сили оборони Півдня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА