Інтерфакс-Україна
13:49 02.08.2024

Кабмін припинив дію угоди з Білоруссю про співробітництво в галузі урядового зв'язку

1 хв читати
Кабмін припинив дію угоди з Білоруссю про співробітництво в галузі урядового зв'язку

Кабінет Міністрів припинив дію угоди між урядами України та Білорусі про співпрацю в галузі урядового зв'язку.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в п'ятницю.

Зокрема, припинено дію угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Білорусі про співробітництво в галузі урядового зв'язку, яку було підписано 6 лютого 1998 року в Мінську (Білорусь).

Крім того, висловлено намір не ставати учасником протоколу про внесення змін до угоди про розвиток виставково-ярмаркової діяльності в Співдружності Незалежних Держав від 26 травня 1995 року, яку було підписано 23 травня 2008 року в Мінську.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА