Інтерфакс-Україна
16:41 02.08.2024

Генштаб ЗСУ: Окупанти до 16:00 здійснили 25 спроб штурму на покровському напрямку, на торецькому - 10

2 хв читати
Генштаб ЗСУ: Окупанти до 16:00 здійснили 25 спроб штурму на покровському напрямку, на торецькому - 10

Найскладнішою залишається обстановка на покровському напрямку фронту, де від початку поточної доби і станом на 16:00 Сили оборони зафіксували 25 атак російських військ, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"На цей час кількість бойових зіткнень (на всій лінії фронту - ІФ-У) зросла до 72. Найгарячіше зараз на покровському напрямку", - йдеться у зведенні Генштабу у фейсбуці у п'ятницю.

Повідомляється, що на покровському напрямку в районах Калинового, Воздвиженки, Новоолександрівки, Іванівки, Желанного, Сергіївки, Новоселівки Першої та Яснобродівки тривають запеклі бої. Наразі ворог здійснив 25 спроб штурмувати українські позиції.

На торецькому напрямку противник за підтримки штурмової та бомбардувальної авіації десять разів атакував позиції наших військ. Наразі триває чотири бойові зіткнення поблизу Торецька, Залізного та Нью-Йорка. За сьогодні противник скинув на Торецьк 12 КАБів.

На харківському напрямку відбулося п'ять бойових зіткнень. Сили оборони успішно відбили чотири атаки поблизу Глибокого, Тихого і Вовчанська. Триває один бій. На куп'янському напрямку російські війська двічі намагалися штурмувати позиції ЗСУ поблизу Стельмахівки - атаки відбито.

На лиманському напрямку російські окупанти атакували в районах Макіївки, Невського і Торського. Загалом від початку доби на цьому напрямку налічується вже сім бойових зіткнень.

На краматорському напрямку російські війська п'ять разів намагалися потіснити українські підрозділи із займаних позицій. Чотири штурми поблизу Кліщіївки та Іванівського українські воїни відбили, одна атака триває біля Часового Яру.

На курахівському напрямку від початку доби загарбники тричі атакували українські позиції, намагалися просунутися поблизу населених пунктів Красногорівка та Костянтинівка.

На времівському напрямку було відбито чотири штурми противника в бік Великої Новосілки. Ворожа авіація завдала удару по Вугледару КАБами, а також некерованими авіаційними ракетами по районах Макарівки, Урожайного та Старомайорського.

Повідомляється, що на придніпровському напрямку ворог робив за день чотири спроби штурмувати.

Згідно зі зведенням Генштабу, на інших напрямках ситуація суттєво не змінилася.

ОСТАННЄ

Из-за вражеского обстрела погиб еще один житель Херсонщины

Через ворожий обстріл загинув ще один мешканець Херсонщини

Лівітт щодо участі США у системі гарантій Україні: Не виключаю жодних військових варіантів, які є в розпорядженні президента

До кінця серпня підготують щонайменше 30 тис. місць для переселенців в Києві та 15 областях

У Нікополі від артобстрілу загинула жінка, ще одна – травмована

Рубіо очолить переговори щодо гарантій безпеки України

Групи планування Коаліції охочих зустрінуться з представниками США цими днями, говоритимуть по гарантії безпеки для України

У Харкові завершені аварійно-рятувальні роботи у 5-поверховому житловому будинку

Суд продовжив запобіжний захід Шабуніну у вигляді особистого зобов'язання до 19 жовтня

Швейцарія готова приймати мирні переговори та обіцяє Путіну "імунітет" від арешту за ордером МКС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА