Інтерфакс-Україна
14:10 03.08.2024

Росія, ймовірно, зосереджує свої війська на Харківському напрямку - британська розвідка

1 хв читати
Росія, ймовірно, зосереджує свої війська на Харківському напрямку - британська розвідка
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

У британській розвідці, відзначаючи зниження середньодобових втрат росіян (вбитими і пораненими) на фронті в Україні за останні два місяці, припустили, що російські війська, ймовірно, консолідують свої сили на Харківському напрямку.

"Середньодобові втрати росіян (вбитими і пораненими) в Україні знизилися за останні два місяці з піку конфлікту, що становив більше ніж 1262 особи на день у травні, до 1140 у липні 2024 року. Незважаючи на це скорочення, останні три місяці виявилися "найдорожчими" для російських сил з лютого 2022 року", - йдеться у звіті розвідки Міноборони Великої Британії та Північної Ірландії в соціальній мережі Х у суботу.

Зазначається, що скорочення середньодобового показника, ймовірно, свідчить про консолідацію російських сил на Харківському напрямку. "Хоча цей новий підхід збільшив тиск на лінію фронту, ефективна українська оборона і відсутність російської підготовки знижують здатність Росії використовувати будь-які тактичні успіхи для ширших оперативних переваг", - вважають аналітики розвідки.

Вони також висунули припущення, що рівень втрат російських військ, імовірно, продовжуватиме в середньому перевищувати 1000 осіб на день протягом серпня 2024 року, оскільки Росія продовжує наступальні операції на широкому фронті від Харкова на півночі до Роботиного на півдні України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін повинен розуміти, що відмова від миру має свою ціну - Сибіга про заяву глав МЗС "Веймар+"

Окупанти з початку року втратили понад 177 тис осіб – Сирський

Фундація Олени Зеленської масштабує проєкт "Адреса дитинства"

Укроборонпром створить з Rheinmetall спільне підприємство з виробництва артснарядів

Кабмін затвердив положення про інформаційну базу даних споживання природного газу

В МЗС України пройшла зустріч з керівником посольства Польщі щодо блокування українсько-польського кордону

Через ворожі авіаудари по Нечволодівці на Харківщині одна людина загинула, ще одна поранена

Мінкультури просить ЄС врахувати культурний аспект при формуванні наступних пакетів санкцій

Київська лікарня "Феофанія" відтепер надає послуги для всіх громадян – КМВА

Зеленський про майбутнє ЗАЕС: Спочатку припинення вогню, а потім будемо говорити про станції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА