20:22 03.08.2024

ГУР і МЗС евакуювали з Лівану 30 громадян України, серед них дев’ять дітей

2 хв читати
ГУР і МЗС евакуювали з Лівану 30 громадян України, серед них дев’ять дітей

У суботу, 3 серпня 2024 року, Головне управління розвідки Міністерства оборони України та Міністерство закордонних справ України спільно організували евакуацію тридцяти українських громадян із Лівану, де різко погіршилась безпекова ситуація, повідомляє пресслужба ГУР МО.

"Наші співвітчизники, серед яких 21 жінка та дев'ятеро дітей, уже прибули до Жешува, Польщі та перебувають у безпеці. Їх зустріли українські консули та представники ГУР МОУ - евакуйованим надають усю необхідну допомогу та забезпечують їхній супровід у нашу державу", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Літак для перевезення українців надала компанія SkyUp Airlines.

Зазначається, що Україна стала однією з перших у світі, яка успішно здійснила евакуацію своїх громадян із Лівану.

"Як і в попередніх випадках криз і збройних конфліктів за кордоном, Україна демонструє лідерство в турботі про своїх людей", - наголошують у ГУР.

Співробітники ГУР МО та МЗС України продовжують працювати над наданням допомоги громадянам України, які перебувають у Лівані. Триває робота щодо можливості подальшої евакуації інших українців, які виявляють бажання покинути ліванську територію.

Громадянам, які бажають покинути Ліван, згідно з рекомендаціями МЗС, необхідно звернутися до Посольства України в Ліванській Республіці за телефоном (+961) 5921668 або за адресою електронної пошти: [email protected].

За цими контактами необхідно також звертатися громадянам України, які потрапили в надзвичайну ситуацію або постали перед загрозою життю та здоров'ю.

Також можна звертатися на цілодобову гарячу лінію МЗС України: +38-044-238-16-57 або адресу електронної пошти [email protected].

Громадянам, які ухвалили особисте рішення продовжити перебування на території Лівану, рекомендуємо уникати місць масового скупчення людей, не брати участі у демонстраціях, неухильно дотримуватися заходів безпеки та правил перебування іноземців у країні, виконувати законні вимоги правоохоронних органів, відстежувати повідомлення місцевих органів влади про розвиток ситуації, не залишати місця свого проживання без крайньої необхідності, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу, а також розглянути можливість скорочення строку свого перебування в країні.

Упродовж перебування в Лівані громадянам України також рекомендовано утриматися від поїздок до територій, що межують з сирійським кордоном; що межують з ізраїльським кордоном на південь від річки Літані; до таборів біженців Нахр Аль-Баред і Беддаві (поблизу м.Тріполі), Айн Аль-Хільвех і Міех Мієх (поблизу м.Сайда); Долини Бекаа; південного передмістя Бейрута (район Дахіє).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА