Інтерфакс-Україна
02:01 05.08.2024

Falcon 9 стартував із вантажною місією NG-21 до МКС

1 хв читати
Falcon 9 стартував із вантажною місією NG-21 до МКС

У неділю о 18:00 за Києвом із космічного комплексу 40 (SLC-40) на космодромі на мисі Канаверал (штат Флорида) стартував корабель Falcon 9 із 21-ю комерційною місією компанії Northrop Grumman з доставки вантажів (NG-21) на Міжнародну космічну станцію, повідомила компанія-розробник SpaceX.

Це був десятий політ першого ступеня ракети-носія, що забезпечує цю місію, яка раніше запускала ракети Ax-2, Euclid, Ax-3, CRS-30, SES ASTRA 1P і чотири місії Starlink.

Незабаром після запуску космічний апарат Cygnus пропустив цільовий висотний прогін, або TB1, який був перерваний незабаром після запалювання двигуна через низький початковий тиск. Наразі немає жодних ознак того, що в самому двигуні є якісь проблеми, повідомляє NASA.

Cygnus перебуває на безпечній висоті і завершив розгортання двох сонячних батарей. Інженери Northrop Grumman розробляють новий план прогону і траєкторії та прагнуть досягти первісного часу захоплення космічного апарату на станції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти розробляє проєкт постанови про збільшення тарифних розрядів деяким категоріям працівників дитсадків - Шмигаль

Поліція затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська

Волонтери УЧХ взяли участь у пошуку постраждалих через російську атаку БпЛА на Одесу

В Раду викликали міністра освіти – нардеп

Найближчими днями в Україні буде тепло, переважно без опадів

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати вчителям набрала 25 тис. голосів

ВАКС почав розгляд по суті справи колишнього першого віцепрем'єра Клюєва – САП

Київська влада підтримала петицію про введення безготівкової оплати проїзду в приватних маршрутках

Болгарія грає на підвищення ціни заявами про відмову від продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – нардеп Кучеренко

Рада схвалила продовження до 6 серпня воєнного стану та загальної мобілізації - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА