Інтерфакс-Україна
14:21 05.08.2024

ДТЕК у липні відновив електропостачання понад 364 тис. абонентів у трьох областях і Києві

2 хв читати
ДТЕК у липні відновив електропостачання понад 364 тис. абонентів у трьох областях і Києві

Фахівцям операторів систем розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" минулого місяця вдалося повернути світло більш як 364 тис. родин українців, будинки яких були знеструмлені через обстріли в Одеській, Дніпропетровській, Донецькій областях і Києві.

"У липні ворог продовжував атакувати нашу енергосистему дронами та ракетами. У регіонах, наближених до бойових дій, енергосистема також потерпала від ворожих артилерійських обстрілів та авіаударів. Зокрема, на Донбасі, де зберігається вкрай важка ситуація через активні бойові дії, у липні енергетикам вдалося повернути електрику в оселі 186,4 тис. родин", - повідомляється в пресрелізі енергохолдингу в понеділок.

Минулого місяця ворог також продовжував атакувати Дніпропетровську область, особливо в її південній частині, наближеній до зони бойових дій. У цьому регіоні в липні енергетики змогли відновити електропостачання для 172,1 тис. сімей.

За той самий період енергетики "ДТЕК Мережі" повернули світло в оселі 4,6 тис. родин мешканців Одеської області, домівки яких було знеструмлено внаслідок чергових ворожих атак.

Як зазначили в компанії, у липні чергової ворожої атаки зазнав і Київ, унаслідок чого було пошкоджено електромережі та повністю зруйновано трансформаторну підстанцію, яка забезпечувала світлом дитячу лікарню "Охматдит". Енергетики оперативно під'єднали домівки 1,1 тис. сімей, більшість - за резервними схемами, і так само оперативно повернули електричний струм до всіх корпусів "Охматдиту".

"Наше завдання – максимально, наскільки можливо в умовах регулярних обстрілів, забезпечити жителів і критичну інфраструктуру світлом. З початку повномасштабної війни ми повернули світло вже 13,1 мільйонам родин на Київщині, Одещині, Дніпропетровщині, Донеччині та в столиці", - зазначив генеральний директор "ДТЕК Мережі" Олександр Фоменко.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР енергохолдингу обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про угоду з США: базові юридичні речі майже доопрацьовані

Зеленський обговорив з дипломатами роботу на найближчі тижні

Зеленський: Готуємо деталі того, як може функціонувати безпековий контингент в Україні

Кошта: Я приєднуюся до програми BringKidsBack, щоб вимагати безпечного повернення українських дітей

Виставка "База. Ґрунт. Фундамент", присвячена українській боротьбі за незалежність, відкрилася у Софії Київській

Військові Ізраїлю поки що не ведуть масштабного наступу в Газі, щоб не заважати переговорам про заручників

В Офісі президента відбувся брифінг для іноземних дипломатів щодо санкційної політики проти Росії

Суд скасував вирок ексголові Броварської РДА, який скоїв наїзд на чотирьох пішоходів

Трамп продовжив на рік заборону на приймання в американських портах суден з Росії

Єврокомісія хоче прискорити процес відмови у притулку в ЄС вихідцям із "безпечних країн"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА