Інтерфакс-Україна
20:25 05.08.2024

Україна поставила 538 тонн рослинної олії до Мавританії в межах Grain from Ukraine

1 хв читати
Україна поставила 538 тонн рослинної олії до Мавританії в межах Grain from Ukraine

Україна поставила 538 тонн рослинної олії до Мавританії в межах ініціативи Grain from Ukraine, повідомляє українське Міністерство закордонних справ.

"Україна поставила 538 тонн рослинної олії до Мавританії в межах програми Grain from Ukraine. Вантаж прибув завдяки щедрому внеску Фінляндії та за підтримки WFP. Постачання буде розподілено в таборі Мбера в інтересах біженців", - ідеться в повідомленні відомства в соцмережі Х.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА