Інтерфакс-Україна
12:00 06.08.2024

Відключення не очікуються вже восьмий день, споживання е/е з початком робочого тижня вище - "Укренерго"

1 хв читати
Відключення не очікуються вже восьмий день, споживання е/е з початком робочого тижня вище - "Укренерго"

Застосування обмежень постачання електроенергії у вівторок, 6 серпня – восьмий день поспіль, із 30 липня, – не прогнозується, підтвердило НЕК "Укренерго" у телеграм-каналі.

Водночас, сьогодні збільшилося енергоспоживання.

"Споживання на початку робочого тижня після вихідних традиційно зростає. Сьогодні станом на 9:30 споживання на 3,2% вище, ніж було у той же час у понеділок, 5 серпня", - зазначив системний оператор.

У вівторок уночі також дією захисту відключалася міждержавна повітряна лінія, внаслідок чого частково знеструмлювалися споживачі в окремих районах Одеської області. Через годину лінію було повернуто в роботу, живлення споживачів відновлено.

Крім того, 5 серпня у центральному регіоні дією захисту відключалася магістральна повітряна лінія. Знеструмлень споживачів не відбулося, ремонтні бригади вже працюють над відновленням роботи лінії.

Як проінформували в "Укренерго", станом на ранок 6 серпня через бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлено 482 населені пункти.

Через бойові дії є відключення у Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях, з технічних причин – у Дніпропетровській та Чернігівській.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА